HayCan Mobil Uygulamamaız Yayında !
Haber
12 Mart 2019 - Salı 16:57 Bu haber 8792 kez okundu
 
Trabzon’lu Asiye Teyze den Hükümete Veryansın !
Bu gün Trabzon ’da miting düzenleyen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Hükümete yüklendi. Mitingin en dikkat çeken ismi ise Akşener’in sahneye davet ederek Trabzon’lu lara hitab ettirdiği Asiye teyze oldu.
- Haberi
Trabzon’lu Asiye Teyze den Hükümete Veryansın !

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bu gün Trabzon da düzenlediği mitingde Trabzon’lu Asiye teyzeyi sahneye davet ederek tüm katılımcıları şaşırttı. Asiye teyze, Karadenizin meşhur türküsü ‘’Oy Asiye’’ türküsünün eşliğinde Akşener’in yardımı ile sahneye çıktı.

Önceki gün sosyal medya da yayılan videosunda Meral Akşener'e verdiği destekle tanınan Asiye Teyze bu gün Akşener'in mitingindeydi. Asiye teyze önce Trabzon’lu ları selamlayıp kendisini tanıttı. CHP li olduğunu söyleyen Asiye teyze ‘’ Ben bu partiden değilim. Bi kadın olarak bende varım. Kadınları da davet ediyorum’’ dedi. ‘’Biz açız, gençlerimiz boşta, iş istiyoruz aş istiyoruz. Anadolu konuşuyor, yeter artık daha koyacak yerimiz kalmadı.Ben bir tır şoförü gördüm televizyonda. Arabalarımı satamıyorum diye ağlıyordu. Acaba Bilal de öyle ağlıyormu?’’ diye devam etti.

Espirili kouşması ile Trabzon’lu ları coşturan Asiye teyze devlet yardımı almadığını söylediği Akşener’e 2 ineğini de bağışladı. İstanbul adayı hemşerisi İmamoğlu’na da selam söyleyen Asiye teyze ‘’Bize her yer Trabzon’’ diyerek sahneden ayrıldı.

Kaynak: Editör:
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı