HayCan Mobil Uygulamamaız Yayında !
Haber
27 Temmuz 2018 - Cuma 22:18 Bu haber 4367 kez okundu
 
Sahte Mehdi'den Islak Şifa
Kendisini Mehdi ve şifacı olarak tanıtan Tuncer Çiftçi yeni Adnan Hoca olma yolunda ilerliyor. Sahte Mehdi, kendisine inanan farklı yaşlardaki kadınları bir şelaleye götürerek suya girmelerini istiyor. Kadınlarsa denileni yapıp buz gibi suya, şelalenin altına giriyor.
YAŞAM Haberi
Sahte Mehdi'den Islak Şifa

Kendisini Mehdi olarak tanıtıp, başta kanser olmak üzere birçok hastalığa dua ile şfa verdiğini iddia eden Tuncer Çiftçi çılgınlıklarına hergün bir yenisini daha ekliyor. Sosyal medya ya düşen bir videoda sahte Mehdi kendisine inanan kadınlarla bir akarsuda şelaleye gidiyor. Burada kadınlara 'Beni seviyorsanız şelalenin altından geçin ' diyen mehdinin bu isteğini yerine getiren kadınlar buz gibi suda şelalenin altına giriyor. Sudan çıkan bir kadına 'Beni seviyorsan birde balıklama atla' diyen Çiftçi'nin bu sözünü kadın koşulsuz yerine getiriyor. 

İzmit’te ortaya çıkan ve televizyon, radyo programı, sosyal medya gibi çeşitli kanallardan kendisini hastalıklara şifa olan ‘mehdi’ olarak tanıtan Tuncer Çiftçi, Adnan Hoca benzeri bir tarikat kurmuşa benziyor.

Kaynak: Editör: Alptekin AYDOĞAN
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı