Haber
08 Şubat 2019 - Cuma 22:17 Bu haber 778 kez okundu
 
Kendi Geleceklerini Göremediler …
90’lı yılların ünlü medyumları birer birer silinip gittiler. Geleceği gördüğünü, gaipten haberler aldığını iddia eden ve 90!lı yılların medyasında sıkça rastladığımız medyumlar şimdi yok.
MAGAZİN Haberi
Kendi Geleceklerini Göremediler …

Kimler yoktu ki, Kendini mesih ilan eden mi ararsınız? Yoksa siyasilere politika tüyoları verenleri mi? Dönemin siyasetçi eşlerinin, hatta siyasetçilerinin bile adının sıkça bir arada anıldığı ünlü medyumlar birer birer silinip gitti.

Yalan söyledikleri bu gün, gün gibi ortada. Hiç birisi ne AKP’den ne de Tayyip Erdoğan’dan bahsetmemişti o günlerde.

Hasan Mezarcı

Siyasal İslamın en renkli siması idi belki de. Refah Partisinden milletvekili seçildiğinde tanıdı Türkiye onu.  Refah partisi tarihe karışınca, tarihe adını mesih olarak kaydettirdi Hasan Mezarcı. Altın renkli pelerini ile ekranlarda boy gösteren sahte Mesih Mezarcı aradan geçen 20 yıla rağmen hala Mesih olarak görevlerini yerine getirmiş değil. Birkaç yılda bir kendisini hatırlatmaya çalışsa da 20 yılönceki popülaritesini kaybeden Mesih Mezarcı, son olarak evlilik haberi ile gündeme gelmişti.

Kendi sosyal medyasından duyuru yapan Mezarcı ;

Allah Kuzusuyla Gelininin, İncil'de haber verilen düğünü gerçekleşti" ifadeleriyle duyurdu.

Düğünde Hasan Mezarcı'nın havarileri olduğunu söyleyen kişiler göbek attı, horon tepti ve "Şemame" türküsü eşliğinde halay çekti.

Hasan Mezarcı, sosyal medya duyurusunda, "İncil'de haber verilen evliliğin gerçekleştiğini" söyledi.

Tokatların Efendisi Medyum Memiş

Malum yılların en meşhur medyumlarından birisi de Medyum Memiş’ti. Siyasilerin eşleri, özellikle de Semra Özal ile yakınlıyla bilinirdi. Ancak en büyük şöhretini canlı yayında meslektaş tokatlamaya borçludur. Katıldığı farklı programlarda medyum keto ve medyum Ayşin’i canlı yayında tokatlayan Memiş için medyumların starı desek yalan olmaz.

Yaaani Keto…

Medyum Memiş’ten yediği tokatın ardından şöhretten nasiplense de geleceği pek net göremeyen medyumlardan birisi de Keto’dur. Fiziksel engeli nedeni ile konuşması meşhur olan Keto’yu ‘’Yaaaani’’ sözü ile hatırlarız. Levent Kırca’nın da parodilerinde tipleme olarak yer verdiği Keto, medyumluk kariyerinde Memiş’le olan rekabette başarılı olamayınca Pop Star olmayı denemiş ama bu macerası da kısa sürmüştü.

 

Medyumların Diva sı Ayşin.

Erkek egemen medyum camiasında aradan sıyrılmaya çalışan bir isim de Medyum Ayşin olmuştu. Sarı saçları ile ekranların bir dönem aranan ismi olan Ayşin, medyumluk kariyerine Sevda Demirel’in programında Memiş’ten yediği tokatla hızlı başlamıştı. Ancak aynı hızla silinen Ayşin de geleceğini göremeyen medyumlardan oldu.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı