Haber
13 Mayıs 2020 - Çarşamba 00:34
 
Hepimiz pala olmuştuk, çok mutluyuz.
Korona virüsü tedbirleri kapsamında kapalı olan berber ve kuaförler 11 Mayıs itibari ile yeniden açılınca Nurgül Yeşilçay da soluğu kuaförde aldı ve 4 saat süren bakım yaptırdı. Ünlü oyuncu “Kuaföre gitmek nasıl bir duygu?” sorusuna esprili bir yanıt vererek “Hepimiz pala olmuştuk, çok mutluyuz. Şahaneyiz” dedi.
MAGAZİN Haberi
Hepimiz pala olmuştuk, çok mutluyuz.

Nurgül Yeşilçay, kuaförlerin açılacağını öğrenince Instagram hesabından yaptığı paylaşımla ne kadar heyecanlı olduğunu esprili bir dille anlatmıştı. Dün kuaförler açılır açılmaz soluğu kuaförde alan Yeşilçay, Bebek'te yer alan kuaföründen çıkarken görüntülendi. 4 saat boyunca saçlarını, manikürünü ve pedikürünü yaptıran ünlü oyuncu “Kuaföre gitmek nasıl bir duygu?” sorusuna esprili bir yanıt vererek “Hepimiz pala olmuştuk, çok mutluyuz. Şahaneyiz” dedi.

Karantina günlerinin nasıl geçtiği sorulan Nurgül Yeşilçay “”Temizlik yaptık, yemek yaptık, artık geride kaldı. Uzun bir süre dışarıdan yemek söyleyip rahat etmek istiyorum. Vallahi çok sıkıldım evden daha önceleri sıkılmıyordum artık sıkıldım” cevabını verdi.

Muhabirlerin, oğlunun Anneler Günü ile ilgili kutlaması hakkında sorduğu soruya ise “Çok beğendim. Harika bir çalışmaydı. Çok güzel hepsi bir araya gelmişler böyle bir çalışma yapmışlar. Çok yetenekli bir çocuğum var. Allah sizi inandırsın” dedi.

Siz bakımlarınız için kuaföre gitmeye hala çekiniyorsanız tıklayın...

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı