Haber
14 Nisan 2020 - Salı 17:40
 
Evde Kal, İnternetten Para Kazan!!!
Korona nedeni ile eve sığdırılan bir hayat, yeni iş ve para kazanma imkanlarını da beraberinde getirdi. Ekonomik hayatın gittikçe internet ortamına taşındığı bu süreçte, firmalar da yeni hayata uygun projeler hayata geçiriyor. Yeni açılan bir alışveriş sitesi, sadece sosyal medya da paylaşım yapıp, arkadaşlarına ürün tavsiyesinde bulunanlara nakit para kazanma şansı veriyor.
EKONOMİ Haberi
Evde Kal, İnternetten Para Kazan!!!

Korona salgını ve eve kapalı kalan bir hayatta para kazanmanın da farklı yöntemleri gelişti. Ekonomik hayatın gittikçe internet ortamına taşınması ile, internetten para kazanmanın da yeni yolları ortaya çıkmaya başladı.

Yeni açılan www.tr4u.net alışveriş sitesi, alt yapısı sayesinde sosyal medyada paylaşım yapıp arkadaşlarına ürün tavsiyesinde bulunan üyelerine nakit para kazandırıyor.

Satış ortaklığı adı verilen bu sistemde üyelik tamamen ücretsiz.

 

Kullanıcılar hesaplarını açtıktan sonra kampanyalarda bulunan bağlantılara tıklayarak, facebook, instagram, youtube , Whatsup gibi hesaplarında paylaşım yapabiliyor. Kampanyanın içeriğine göre paylaşımlara yapılan tıklamalar ve gerçekleşen satışlardan nakit para kazanılabiliyor.

Örneğin, facebook ta yapılan bir paylaşıma arkadaşlarınız tıkladıkça her bir tıklama için para kazanabiliyorsunuz. Ya da paylaştığınız kampanyadaki bir ürün satıldığında ürünün satışı üzernden 30 a varan bir komisyon kazanmanız mümkün olabiliyor.

Üstelik paylaşım için belli platformlara bağlı kalmak ta şart değil. Üyeye özel link ile, üyeler dilerlerse tanıdıklarına mail ya da sms  ve benzeri imkanlarla da ulaşarak tıklanma ve satış oranlarını , kazançlarını arttırabiliyor.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı