Haber
22 Eylül 2018 - Cumartesi 15:08 Bu haber 902 kez okundu
 
C.B Erdoğan'dan Sürpriz Şov !
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TEKNOFEST festivalinin gerçekleştirildiği İstanbul Yeni Havalimanı'na F-16 savaş uçaklarının eşliğinde geldi. Uçaktan inen Erdoğan’ı pilot kıyafeti ile gören izleyiciler ise sürprizle karşılaştı.
GÜNDEM Haberi
C.B Erdoğan'dan Sürpriz Şov !

Türkiye'nin ilk havacılık, uzay ve teknoloji festivali olan TEKNOFEST'te 3.gün etkinlikleri devam ediyor.

*

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Üçüncü Havalimanı’nda devam eden Teknofest’i ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Teknofest’e Atatürk Havalimanı’nda ATA uçağıyla geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın uçağına havada 3 F-16 savaş uçağı eşlik etti. Uçaklardan birinde ikinci pilot olarak Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, diğerinde ise Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz yer aldı. ATA uçağı ve 3 F-16, Üçüncü Havalimanı üzerinde selamlama uçuşu yaptı. Önce F-16’lar, daha sonra ATA uçağı havalimanı pistine indi.

*

Park yerine yanaşan uçaktan inen Erdoğan'a festivale katılan gençler de büyük ilgi gösterdi. Gençler, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı uçağın kapısında karşıladı. Pilot tulumu giydiği görülen Erdoğan, uçaktan inerek gençlerle tek tek tokalaştı. Erdoğan daha sonra gençlerle birlikte festival alanına yürüdü.

*

Erdoğan'ın burada konuşma yapması bekleniyor...

Fuara katılan bir diğer isim Milli Savunma Bakanı Hulisi Akar'da alana F-16 savaş uçağının içinde geldi...

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı