Haber
06 Ağustos 2018 - Pazartesi 17:25 Bu haber 1652 kez okundu
 
BEŞİKTAŞ VE BAŞAKŞEHİR'İN RAKİPLERİ BELLİ OLDU...
UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'in rakipleri belli oldu.
- Haberi
BEŞİKTAŞ VE BAŞAKŞEHİR'İN  RAKİPLERİ BELLİ OLDU...

İsviçre'nin Nyon kentinde gerçekleştirilen kura çekiminde eşleşmeler belli oldu.

Beşiktaş 2. ön eleme turunda Faroe Adaları'nın B36 Torshavn takımını elemesi halinde 3. ön eleme turunda Avusturya'dan LASK ile Norveç'in Lillestrom takımları arasındaki mücadelenin galibiyle eşleşecek.

Medipol Başakşehir ise; gerçekleştirilen kura çekimine göre bu turda İskoçya'dan Aberdeen ve İngiltere'den Burnley takımları arasındaki eşleşmenin galibiyle karşılaşacak.

UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda ilk karşılaşmalar 9 Ağustos, rövanşları ise 16 Ağustos'ta yapılacak.

Eşlemeler:

ŞAMPİYONLAR ROTASI:

Ludogorets (Bulgaristan)/Vidi (Macaristan) eşleşmesinde elenen - Zrinjski (Bosna Hersek)/Valletta (Malta)

Legia Varşova (Polonya)/Spartak Trnava (Slovakya) eşleşmesinde elenen - F91 Dudelange (Lüksemburg)/Drita (Kosova)

Sutjeska (Karadağ)/Alashkert (Ermenistan) - CFR Cluj (Romanya)/Malmö (İsveç) eşleşmesinde elenen

Olimpija Ljubljana (Slovenya)/Crusaders (Kuzey İrlanda) - BATE Borisov (Belarus)/HJK Helsinki (Finlandiya) eşleşmesinde elenen

Shkendija (Makedonya)/Sheriff (Moldova) eşleşmesinde elenen - Santa Coloma (Andorra)/Valur (İzlanda)

Cork City (İrlanda) - Celtic (İskoçya)/Rosenborg (Norveç) eşleşmesinde elenen

Spartaks Jurmala (Letonya)/La Fiorita (San Marino) - Kızılyıldız (Sırbistan)/Süduva (Litvanya) eşleşmesinde elenen

The New Saints (Galler)/Lincoln Red Imps (Cebelitarık) - Astana (Kazakistan)/Midtjylland (Danimarka) eşleşmesinde elenen

Dinamo Zagreb (Hırvatistan)/Hapoel Beer-Sheva (İsrail) eşleşmesinde elenen - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi)/Flora Tallinn (Estonya)

Torpedo Kutaisi (Gürcistan)/Víkingur (Faroe Adaları) - Kukesi (Arnavutluk)/Karabağ (Azerbaycan) eşleşmesinde elenen


ANA ROTA:

Ajax (Hollanda)/Sturm Graz (Avusturya) eşleşmesinde elenen - Dundalk (İrlanda)/AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi)

Tobol (Kazakistan)/Pyunik (Ermenistan) - Maccabi Tel-Aviv (İsrail)/Radnicki Nis (Sırbistan)

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR - Aberdeen (İskoçya)/Burnley (İngiltere)

Dunajska Streda (Slovakya)/Dinamo Minsk (Belarus) - Zenit (Rusya)

St. Gallen (İsviçre)/Sarpsborg (Norveç) - Rijeka (Hırvatistan)

Genk (Belçika)/Fola Esch (Lüksemburg) - Shakhtyor Soligorsk (Belarus)/Lech Poznan (Polonya)

Zorya Luhansk (Ukrayna) - Braga (Portekiz)

Viitorul (Romanya)/Vitesse (Hollanda) - PAOK (Yunanistan)/Basel (İsviçre) eşleşmesinde elenen

Nordsjaelland (Danimarka)/AIK (İsveç) - Partizan (Sırbistan)/Trakai (Litvanya)

Hapoel Haifa (İsrail)/Hafnarfjördur (İzlanda) - Atalanta (İtalya)/Saraybosna (Bosna Hersek)

Sevilla (İspanya)/Ujpest (Macaristan) - Zalgiris (Litvanya)/Vaduz (Lihtenştayn)

Hibernian (İskoçya)/Asteras Tripolis (Yunanistan) - Molde (Norveç)/Laçi (Arnavutluk)

Balzan (Malta)/Slovan Bratislava (Slovakya) - Rapid Wien (Avusturya)

Hajduk Split (Hırvatistan)/Slavia Sofya (Bulgaristan) - Rudar Velenje (Slovenya)/FCSB (Romanya)

Sigma Olomouc (Çekya) - Kairat (Kazakistan)/AZ Alkmaar (Hollanda)

Olympiakos (Yunanistan) - Luzern (İsviçre)

Djurgarden (İsveç)/Mariupol (Ukrayna) - Ventspils (Letonya)/Bordeaux (Fransa)

Gornik Zabrze (Polonya)/Trencin (Slovakya) - Feyenoord (Hollanda)

CSKA Sofya (Bulgaristan)/Admira Wacker (Avusturya) - Stjarnan (İzlanda)/Kopenhag (Danimarka)

Osijek (Hırvatistan)/Rangers (İskoçya) - Chikhura Sachkhere (Gürcistan)/Maribor (Slovenya)

B36 Torshavn (Faroe Adaları)/BEŞİKTAŞ - LASK (Avusturya)/ Lillestrom(Norveç)

Spartak Subotica (Sırbistan)/Sparta Prag (Çekya) - Brondby (Danimarka)

Ufa (Rusya)/Domzale (Slovenya) - Honved (Macaristan)/Progres Niederkorn (Lüksemburg)

Leipzig (Almanya)/Hacken (İsveç) - Universitatea Craiova (Romanya)

Zeljeznicar (Bosna Hersek)/Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi) - Dinamo Brest (Belarus)/Atromitos (Yunanistan)

Jagiellonia Bialystok (Polonya)/Rio Ave (Portekiz) - Gent (Belçika)

 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı