HayCan Mobil Uygulamamaız Yayında !
Haber
28 Temmuz 2018 - Cumartesi 18:04 Bu haber 7005 kez okundu
 
Balığa çıkmadı, Balıkla yola çıktı…
Başkentin ünlü şeflerinden Mehmet Gezen, akşam misafirlerine ikram edeceği balıkla mutfağa girmeden önce Ankara turu yaptı. Sosyal medyada günün konusu olan videoda Mehmet şef 3 kiloluk balığı ile bindiği otomobiliyle balığına Ankara havası aldırdı.
YAŞAM Haberi
Balığa çıkmadı, Balıkla yola çıktı…

Başkent Ankara’nın menüsü ve değişik lezzetleri ile ünlü mekanı Ara Sıcak’ın şefi Mehmet Gezen’in maceraları Ankara sınırlarını aştı. Sosyal medya da paylaştığı birbirinden ilginç tarifleri ile büyük beğeni kazanan Mehmet Şef’in geniş bir hayran kitlesi bulunuyor.

Mehmet şef, mutfakta yaptığı yenilikler ve yaratıcılığı ile biliniyor. Menüsünde neler yok ki; Karpuzun içinde pişirdiği deniz mahsullü pilavdan avokadolu kalamara, levrek dolmasından mısır koçanının içinde pişirdiği ahtapota kadar binbir türlü tarifi var Mehmet Şef’in. Sanatını sosyal medya aracılığı ile takipçileri ile de sıkça paylaşan Mehmet Şef son paylaşımı ile ‘Yok artık’ dedirtti. Akşama pişireceği 3 kiloluk balıkla gezmeye çıkan Mehmet şef otomobilinde balığın can güvenliğini de ihmal etmedi. Yolcu koltuğunda emniyet kemeri takılı vaziyette balığı ile geziye çıkan Mehmet şef  ‘Hep kesmekle, doğramakla, pişirmekle olmaz birazda gezdireyim dedim dostumu’ notuyla paylaştı videosunu.

Mehmet şef’in değişik lezzetleri ve espirili kişiliği ünlü isimlerinde dikkatini çekiyor. Mehmet şefin Arasıcak’ta ki misafirleri arasında sanat , siyaset ve iş dünyasından birçok isim bulunuyor.

Kaynak: Editör:
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı