Haber
13 Mayıs 2020 - Çarşamba 00:22
 
Akşam Pazarı Artık İnternette…!
Yeni açılan bir internet alışveriş sitesi, ucuz alışverişin simgesi ‘’Akşam Pazarı’’ alışkanlığını internete taşıdı. Her gün 20 farklı üründe, akşam saat 18.00’den 24.00’a kadar maliyet fiyatına satışlar yapılacak.
EKONOMİ Haberi
Akşam Pazarı Artık İnternette…!

Yeni açılan internet sitesi  tr4u.net geleneksel ‘’Akşam Pazarı’’ alışkanlığını internet ortamına taşıyor. Ucuz alışverişin simgesi haline gelmiş olan ‘’Akşam Pazarı’’ geleneği e ticaret ortamında da yaşatılacak.

Site yöneticileri, tüm dünyanın zor günlerden geçtiğini, alışveriş için insanların neredeyse tek şansının internet olduğu şu günlerde eski alışkanlıklara da bir gönderme yaparak, tüketicilere her gün farklı ürünlerde maliyet fiyatına satış yapılacağını belirtti.

Her gün belirlenen 20 üründe indirimler akşam saat 18.00’da başlayacak ve saat 24.00 da son bulacak. Gıda dan tekstile, kozmetiğe kadar birçok ürün maliyet fiyatına alınabilecek. Ürünler, tr4u.net sitesi ana sayfasında ‘’İndirim Günleri’’ kategorisinde yer alacak ve indirimler otomatik başlayıp otomatik olarak sona erecek. Tüketiciler gün içinde inceleyecekleri ürünleri akşam 18.00 dan sonra indirimli olarak alabilecek.

Ürünleri incelemek için tıklayın….

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı